Üretim

Prototipleme, üretici, araştırmacı, öğrenci, profesyonel, hobisi olan birçok farklı kesimin ihtiyaç duyduğu ürün doğrulama aşamasıdır. Bu nedenle Prota farklı prototipleme talepleri ve süreçleri için atölye ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Hızlı Prototipleme: Tasarımı tamamlanmış ancak bu tasarımın prototipini oluşturmak için PROTA TMC'deki makine veya makinelere ihtiyaç duyan herkes/her firma prototip için fiyat teklifi alabilir. Üyeler için hızlı prototipleme hizmetinde,  üye statünüze göre indirimler uygulanabilmektedir.

Prototip Geliştirme: Prototip oluşturma aşamasında karşılaşılan zorluklarla ilgili danışmanlık almak, farklı yöntemler veya üretim teknikleri ile prototipini geliştirmek için deneyimli ve uzman kişilerin önerileriyle ilerlemek için PROTA’ya gelerek ve üye olarak, ürün geliştirme sürecinize başlayabilirsiniz.

 

Hızlı Prototipleme
Tasarımı tamamlanmış ancak bu tasarımın prototipini oluşturmak için PROTA TMC'deki makine veya makinelere ihtiyaç duyan herkes her firma prototip için fiyat teklifi alabilir. Üyeler için Prototipleme başvurularında teklif, üye tiplerine göre standard ve indirimli olarak belirlenmiştir.
Prototip Geliştirme
Prototip oluşturma aşamasında karşılaşılan zorluklarla ilgili danışmanlık almak, farklı yöntemler veya üretim teknikleri ile prototipini geliştirmek için deneyimli ve uzman kişilerin önerileriyle ilerlemek için PROTA’ya gelerek ve üye olarak, ürün geliştirme sürecinize başlayabilirsiniz.