{
prota
26 Şubat 2024
"GCIP Türkiye 2023 Hızlandırıcı Programı" kapsamında başarılı olan takımlar Ankara'da düzenlenen törenle ödüllerini aldı. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakanı Sn. Mehmet Fatih KACIR'ın katılımıyla gerçekleştirilen törende Ostim Teknopark PROTA özel ödülleri sahiplerini buldu. Ödül Kazanan Firmalarımız; Vessel X - Otonom Small-Craft Su Yüzeyi Temizleme Gemisi SMEFF Microchannels - Dairesel Mikro Kanal Isı Değiştiriciler EVbee - Türkiye’nin İlk Mobil ve Hızlı Şarj İstasyonu
prota
10 Kasım 2023
Ostim Teknopark PROTA Yatırımcı Girişimci Buluşması, Ostim Teknopark INNO:14 Etkinlik Salonu'nda gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında girişimciler yatırımcılar ile bir araya gelerek, ürün ve hizmetleri hakkında sunumlar gerçekleştirdi. Her bir girişimci sunumlarının ardından katılımcıların sorularını yanıtladı.
prota
1 Kasım 2023
Ostim Teknopark PROTA Teknoloji Üretim Atölyesi Açılış Töreni T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın teşrifleriyle gerçekleştirildi. Açılış konuşmalarının ardından ziyaretçiler PROTA Teknoloji Üretim Atölyesi’ni yerinde inceleme imkanı buldu ve PROTA’da 3 boyutlu metal yazıcıyla üretilen plaket, çift kollu endüstriyel robot tarafından Bakan Kacır’a takdim edildi.
}