PROTA Teknoloji Üretim Atölyesi
Biz Kimiz
PROTA özellikle KOBİ'lerin yenilikçi fikir ve ürün geliştirmesini sağlayarak nitelikli girişimciliği teşvik eden Teknoloji Üretim Atölyesidir. PROTA bünyesinde barındırdığı talaşlı imalat, katmanlı imalat, robotik imalat, sac şekillendirme, kaynaklı imalat, ölçüm teknolojileri ve Makerspace alanıyla hem son teknoloji ekipmanla donatılmış bir kullanım atölyesi hem de KOBİ’lere hizmet vermek üzere çalışma odaları, ofisler, seminer ve eğitim salonlarının yer aldığı çağdaş bir merkezdir.
Neler Yapıyoruz
2021 Nisan ayında operasyonlarına başlayan PROTA’nın başlıca amacı, KOBİ’lere, teknoloji şirketleri ve girişimcilere, iş fikrinden ürün geliştirmeye ve ticarileşmeye kadar geçen süreçlerde: eğitim, mentorluk ve yüksek teknolojili makine ve ekipmanlarla donatılmış atölyesinde ürün prototipleme gibi destekler vererek onları ulusal ve uluslararası rekabete hazırlamaktır.
Daha Fazla Bilgi İçin Prota Turunu Denemek İster misiniz?
PROTA Teknoloji Üretim Atölyesi, metal ve makine işleme odaklı üretim yapmak isteyen girişimciler için ideal bir ortamdır. Donanımlı Makerspace ve Gelişmiş Makine Parkı'yla 1200 m2'lik atölye alanımızda prototip hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, 800 m2'lik açık ve bağımsız çalışma alanları da mevcuttur. Projeleriniz için uygun altyapıyı keşfetmek için bizi ziyaret edin!